Silvermat Etiket | Metalize Demirbaş Etiketi fiyatları – Kalite Barkod®

Silvermat Etiket | Metalize Demirbaş Etiketi fiyatları – Kalite Barkod®

[apus_video title=”Silvermat Etiket”]

[/apus_video]

Silvermat Etiket – Demirbaş Etiketi Nedir?

Rulo etiketler arasında ayrı bir kategoride yer alan bir etiket türü de teknik terimi Silvermat etiket olarak geçen demirbaş etiketidir. Buradan da anlaşılacağı gibi silvermat etiket ile demirbaş etiketi aynı etiket türünü ifade eder. Silvermat etiket, özel yapışkana sahip, plastik bazlı, su, nem, ısı ve dış ortam koşullarına dayanıklı etiket türüdür. Silver kelimesi, İngilizce “gümüş” anlamına gelir ve iki yüzü de gümüş grisi renginde olmasından dolayı silvermat olarak isimlendirilmiştir. Dış koşullara, darbelere dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için demirbaş malzemelerin etiketlenmesinde kullanılır.

Silvermat etiketler, rulo etiketler ile yine bu etiketlerin ana türlerinden olan plastik bazlı etiketler arasında en uzun ömürlü ve dayanıklı etiket çeşididir. Bu özellikleri sayesinde yalnızca demirbaş malzemelerde değil, çok uzun süre depolanacak ya da saklanacak mal ve ürünlerin etiketlenmesinde tercih edilir. Kısa süreli ancak dış koşullardan zarar görme riski yüksek taşıma ve depolama amaçlı kullanımlar için de tercih edilebilir. Mal ve ürünlerde etiket kullanımında optimum maliyet için tüm bu özellikler, göz önünde bulundurulmalıdır.

[apus_products type=”best_selling” number=”3″ columns=”3″ categories=”silvermat-etiket”]

Metalize Etiket

Silver mat etiket ya da silvermat etiket olup altın yaldız ile boyanmış etiketlere metalize etiket ismi de verilir. Burada kafa karışıklığı yaşanmaması adına; metalize etiket, silvermat etiket, demirbaş etiketi türlerinin tamamının aynı etikete karşılık geldiğini belirtelim. Hepsinin kullanım yeri, demirbaş malzeme, sanayi alanı gibi uzun süre saklama, depolama ya da sert dış koşulları olan yerlerdeki mal ve ürünlerdir.

Silver mat etiketlere barkod yazımı için ribon kullanımı gereklidir. Dolayısıyla silvermat etiketler, ribon kullanımına uygun, güçlü etiketlerdir. Silvermat etiketlerin yüzeyi parlaktır ve yırtılmaz. Yırtılmama özelliği nedeniyle sektörel anlamda özel kullanımlar için tercih edilir.

[apus_products type=”best_selling” number=”3″ columns=”3″ categories=”silvermat-etiket”]
[apus_video][/apus_video]

Silvermat Etiket Fiyatları

Silvermat etiketler, özel şartlarda kullanımı olan, plastik bazlı bir etiket türüdür. Üretim tekniği ile kullanılan malzemeden dolayı rulo etiketler arasında en yüksek fiyata sahip olan etiketlerdir. Rulo etiketlerin genel özellikleri olan istenilen boyutlarda üretimin geçerli olduğu silvermat etiketlerin seçeneklerine ve en güncel silvermat etiket fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir