Baskılı Etiket Üretimi ve Fiyatları

etiket baskı

Baskılı Etiket Üretimi ve Fiyatları

baskılı etiket

etiket baskı

baskılı rulo etiket

rulo etiket baskı

baskılı etiket fiyatları

etiket baskı fiyatları

baskılı rulo etiket fiyatları

rulo etiket baskı fiyatları

Sticker baskı

baskılı sticker

Baskılı Etiketler, hem markalar hem de tüketiciler için işlevselliği çok önemlidir. Ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin, hem estetik olması hem de bilgiyi en hızlı şekilde vermesi gerekir. Müşterinin isteği doğrultusunda; Baskı çeşidi ihtiyaca özel olarak Kağıt veya Plastik bazlı Rulo Etiket Baskı yada Tabaka etikete baskı ile istenilen adet ve boyutlarda üretim yapmaktayız. 

Ürün Etiketi

Ürün Etiketi; Piyasaya sunulmadan önce ürün hakkında bilgi ve uyarılan bulunduğu ve bunun yanı sıra firma bilgilerinizin bulunduğu ürün hakkında bilgi veren etiketdir.

Ürün etiketlerinde kullanılacak ürüne özel boyut, baskı ve yapışkan cinsi kullanılmaktadır. Belirleyici faktörler ürünün yüzeyi ve kullanım şartlarına göre etikette değişiklikler yapılabilmektedir.

Kavanoz Etiketi

Kavanoz etiketi ürünün saklanmasında kullanılan kavanozun satışa sunulması aşamasında firma bilgilerinin ve zorunlu ürün bilgilerinin bulunduğu etikettir. Kavanoz ürün etiketinizin şık ve güvenilir izlenim bırakması ürün satışını etkileyecektir.

Kavanoz etiketinde genelde kağıt bazlı etiketlerden kuşe, Plastik bazlı etiketlerden ise şeffaf ve opak etiket kullanılmaktadır.

Baskı etiket, genelde reklam amaçlı kullanılan ve adına İngilizce yapışkan anlamına gelen “sticker” olarak da geçer. Temelde ise üretim yönünden barkod etiketlerle aynıdır. Baskılı etiketlerde görsel, mesaj ve bilgilendirme kullanılır. Bu şekilde de kullanıcıya doğrudan ulaşılır. Dolayısıyla etiket baskı ile baskılı etiket arasında bir fark yoktur, her iki ifade de aynı ürünü belirtmek için kullanılır.

Etiket baskı, bu konuda size sınırsız bir özgürlük sağlar. Etiketlerin kullanım alanlarını hatırladığınızda bunun ne anlama geldiğini görebilirsiniz. Örneğin ilaç sektöründeki ürünlerle gıda sektörü ya da kırtasiye sektöründeki ürünlerin boyutları farklıdır. İhtiyaca göre farklılaşan etiket boyutlarını da göz önüne alarak baskı etiketleri, en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiket Baskı Fiyatları

Baskılı etiket fiyatlarını etkileyen faktörler sırasıyla;

  1. Etikete kaç renk baskı yapılacağı.
  2. Rulo baskı yada tabaka baskımı yapılacağı.
  3. Baskı için kullanılacak etiketin özellikleri.
  4. Baskı yapılacak etiketin ölçüsü.
  5. Baskı yapılacak etiket adedi.

Rulo Etiket Baskı

Üretim hızı ve kullanım kolaylığı sağlayan Rulo etiket türünde de istenilen yazı ve görsel kullanılabilir. Böylelikle rulo etiket baskı ile etiketlenecek ürünlere seri olarak yapıştırma gerçekleştirilir. Sevkiyat ve uygulamada pratiklik sağlayan rulo etiketleri, baskılı şekilde temin etmeniz de mümkün. Burada önemli olan, rulo etiket baskı kullanımının ne amaçla yapılacağına karar vermeniz. Bunu net bir şekilde belirlediğinizde etiketlerin sayısı, boyutu ve üzerine yapılacak baskıyı da bu karara göre tasarlayıp en ekonomik çözümü elde edebilirsiniz. Rulo etiket baskı fiyatları ve boyutları ile ilgili bizimle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Kimya Etiketi

Kimyasal Ürün etiketlerinin seçilmesinde dikkat edilmesi gereken en önemli etken dış etkenlere ve kullanılan kimyasallara karşı dirençli olması gerekir.

Adres-Kargo Etiketi

Kargo etiketi, gönderimi yapılacak ürünün gönderen ve alıcı bilgileri bulunan etiketlerdir. Genelde termal etiket kullanılır. Kargo etiketlerinin baskılı ve baskısız olarak üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Tabaka Etiket

Etiket ihtiyacı fazla değilse ve etiketler elle yapıştırılacaksa müşterilerimize maliyeti düşürmek açısından tabaka etiketi tavsiye ediyoruz. Tabaka etiketlerde , kağıt ve plastik bazlı etikete baskı yapabilmekteyiz.Maliyet ve  Üretim süresi daha düşük olan etiketlerdir.

Tabaka Etiketler

Baskılı tabaka etiket üretimimiz kağıt ve plastik bazlı kağıtlara çok renkli ve düz ve şekilli kesim olarak gerçekleştirmekteyiz.

Ürünleriniz için kullanacağınız etiketin vektörel çalışması yok ise size bu konuda grafiker bölümümüz yardımcı olacaktır.

Etiket baskı çalışmanızı vektörel olarak bize gönderdikten sonra, çalışma baskıya uygun hale getirilir ve baskı öncesi onayınıza sunulur.

Baskılı rulo etiketlerde üretim süresi 2-4 gün arasında değişiklik göstermektedir. Tabaka etiketlerin üretim süresi 2 gündür.

Baskılı etiketleriniz üretimi bittikten sonra araç sevk durumuna göre istanbul içi teslimatı gerçekleştirebilriz. Şehir dışı teslimatları kargo ile yapıyoruz.

Renkli Barkod Etiketler için hemen bağlantısını ziyaret et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir