Baskılı Etiket | Rulo Etiket Baskı Fiyatları – Kalite Barkod®

Baskılı Etiketler

Etiket Baskı Nedir, Kullanım Alanları ve Türleri

Etiketler, günlük hayatımızın bir parçası ve hem markalar hem de tüketiciler için işlevselliği çok önemli. Ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin, hem estetik olması hem de bilgiyi en hızlı şekilde vermesi gerekir. Bunun için son dönemde kullanımı artan etiket baskı ya da baskılı etiket üzerine detaylı bilgiler vermekte fayda var. Etiket baskı nedir, kullanım alanları ve türleri nelerdir, yakından bakalım.

Etiket Baskı Fiyatları

Baskılı etiket fiyatlarını etkileyen faktörler sırasıyla;

1-) Etikete kaç renk baskı yapılacağı

2-) Baskı için kullanılacak etiketin özellikleri

3-) Baskı yapılacak etiketin ölçüsü

4-) Baskı yapılacak etiket adedi.

Baskı etiket, genelde reklam amaçlı kullanılan ve adına İngilizce yapışkan anlamına gelen “sticker” olarak da geçer. Temelde ise üretim yönünden barkod etiketlerle aynıdır. Baskılı etiketlerde görsel, mesaj ve bilgilendirme kullanılır. Bu şekilde de kullanıcıya doğrudan ulaşılır. Dolayısıyla etiket baskı ile baskılı etiket arasında bir fark yoktur, her iki ifade de aynı ürünü belirtmek için kullanılır.

Baskılı Etiket Boyutları ve Kullanım Alanları

Daha önceki yazılarımızda Termal etiket ve Kuşe etiket hakkında detaylı bilgiler vermiştik. O yazılarda etikete baskı yapılması metotlarından söz etmiştik. Baskılı etiket, bu konuda size sınırsız bir özgürlük sağlar. Etiketlerin kullanım alanlarını hatırladığınızda bunun ne anlama geldiğini görebilirsiniz. Örneğin ilaç sektöründeki ürünlerle gıda sektörü ya da kırtasiye sektöründeki ürünlerin boyutları farklıdır. İhtiyaca göre farklılaşan etiket boyutlarını da göz önüne alarak baskı etiketleri, en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

etiket baskı

Rulo Etiket Baskı

Üretim hızı ve kullanım kolaylığı sağlayan Rulo etiket türünde de istenilen yazı ve görsel kullanılabilir. Böylelikle rulo etiket baskı ile etiketlenecek ürünlere seri olarak yapıştırma gerçekleştirilir. Sevkiyat ve uygulamada pratiklik sağlayan rulo etiketleri, baskılı şekilde temin etmeniz de mümkün. Burada önemli olan, rulo etiket baskı kullanımının ne amaçla yapılacağına karar vermeniz. Bunu net bir şekilde belirlediğinizde etiketlerin sayısı, boyutu ve üzerine yapılacak baskıyı da bu karara göre tasarlayıp en ekonomik çözümü elde edebilirsiniz. Rulo etiket baskı fiyatları ve boyutları ile ilgili bizimle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Almak için Bizi Arayın!

Tel. 0212 830 34 98

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Arayın