Kalite Barkod’ da Bulabileceğiniz Birbirinden Özel Barkod Etiketler

Yazar: Kalite Barkod Okunma Sayısı: 331 Yayınlanma Tarihi 11 Sep 2018 Yorum: 0

     Termal Etiketler ; Kullanımı ve baskı alımı son derece kolay olan etiketlerdir. İstediğiniz ölçüde termal etiketlere sahip olabilirsiniz.
Üstelik zevkiniz ve kullanım alanınıza göre beyaz, sarı, mavi, yeşil, kırmızı gibi birbirinden güzel renklerde.
Eğer kolay baskı alabileceğiniz ve maliyeti düşük bir etiket arıyorsanız tavsiyemiz termal etiketlerden yana.        Kuşe Etiketler ; Diğer bir etiketçeşidimiz olan kuşe etiketleri ribonla kullanarak canlı ve parlak görünümde baskılar elde edebilirsiniz.
Yaz sıcaklarındave ışık da ürünlerinizi üzerine yapıştırdığınız etiketinizin sararması ve üzerindeki baskının silinmesi gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız tercihinizi kuşe etiket de kullanmalısınız.
Kuşe Etiketlerimizi istediğiniz ölçü ve beyaz, kırmızı, sarı, mavi renklerde sahip olabilirsiniz.
                                                 
Silvermat Etiketler ; Barkod Etiket çeşitlerimizden silvermat etiketler metalize bir görünüme sahip dir. Son derece dayanıklı olan silvermat etiketler, ürünlerinizi etiketlediğinizde kaliteli ve şık bir görünüme sahip olur.
Silvermat barkod etiketler genelde demirbaş etiketlemede kullanılır. Baskının uzun süre kalabilmesi için baskı alımında resin ribon kullanılması gerekir.
Silvermat etiketler metalik dokunuşlar ve gümüş tonlar ile ürünlerinize asil ve zengin bir hava katmanızı sağlayacaktır.

     Fastyere Etiketler ; Bu etiketleri diğer barkod etiketlerden en önemli ayırt edici özelliği çok kuvvetli bir yapışkana sahip olmasıdır.
Fastyre etiketler genelde halı, kumaş, kauçuk ve lastik etiketlemede kullanılır.


Yorumlar
Yorum Yap

Barkod Etiket, Termal, Kuşe, Silvermat, Yapışkanlı kağıt